Mynämäen Toverit ry

Mynämäen Tempo 24.4.2005

Järjestäjä: Mynämäen Toverit ry

TULOSLUETTELO

Mynämäen Toverit ry TULOSLUETTELO Mynämäen Tempo  24.4.2005  
LUOKKA SIJOITUS   NIMI SEURA LOPPUAIKA ERO KÄRKEEN
M-yleinen 1.   Marko Ewart TuUL 15:24,4
M-16 1.   Jussi Laine MynTo 18:33,7
Naiset 1.   Kristiina Iisakkila TaSi 15:14,4
2.   Virva Leppänen Picaro 17:58,6 02:44,2
3.   Leena Toivonen Picaro 18:08,4 02:54,0
4.   Elina Kivioja CCH 18:21,1 03:06,7
N-18 1.   Terhi Salmenoja TVC 17:18,1
2.   Susanna Smedman Kraft 17:47,0 00:29,0
3.   Petra Witans Kraft 18:04,2 00:46,2
4.   Heidi Pukkila KaKa 18:08,2 00:50,2
N-16 1.   Linnea Louhi TuUL 19:47,3
N-10 1.   Jaana Ahonen P-Union 26:23,0
N-12 1.   Henna Pukkila KaKa 22:30,9
2.   Liisa Ahonen P-Union 23:28,1 00:57,2
N-14 1.   Jenni Laine MynTo 19:58,6
2.   Sari Soininen TuUL 20:11,0 00:12,5
M-14 1.   Jesse Virtanen TuUL 19:25,3
M-30 1.   Teemu Jaakkola TVC 13:37,6
2.   Sami Kilpeläinen PiKe 14:36,7 00:59,1
3.   Tomi Andersson PiKe 14:55,2 01:17,6
M-35 1.   Simone Lega PiKe 14:54,6
2.   Jari Berghem TWD 15:02,5 00:07,9
3.   Petri Hankiola CCH 16:13,0 01:18,4
4.   Kimmo Laine MynTo 17:06,1 02:11,5
M-40 1.   Harry Riddar Kraft 13:52,7
2.   Jan Elmgren CCH 15:13,4 01:20,7
M-45 1.   Eino Hänninen TaiTä 14:33,0
2.   Jorma Kuronen SuKi 14:50,5 00:17,5
M-50 1.   Jorma Vuorinen SäkY 14:37,6
2.   Jari Hautasaari OuTa 15:10,5 00:33,0
3.   Seppo Peltola P-68 15:21,2 00:43,6
4.   Bengt Smedman Kraft 16:38,4 02:00,9
M-55 1.   Pauli Töllinen TWD 14:24,4
2.   Pentti Salminen TWD 14:27,8 00:03,3
3.   Markku Koskihaka SäkY 14:41,4 00:16,9
4.   Matti Tanttu CCH 15:26,1 01:01,6
5.   Hannu Siltanen P-Union 15:27,9 01:03,4
6.   Juha Niemi CCH 15:37,2 01:12,7
7.   Johannes Leppänen Picaro 16:22,6 01:58,2
8.   Tenho Hätönen PiKe 16:42,9 02:18,5
M-60 1.   Jukka Oksanen PiKe 15:08,7
2.   Seppo Hovi P-Union 15:42,0 00:33,3
3.   Eero Suominen PiKe 16:39,1 01:30,3
4.   Taisto Candolin PoTa 18:08,8 03:00,1
5.   Klaus Vuorinen PiKe 18:39,6 03:30,9
M-65 1.   Lauri Puranen CCH 15:55,3
M-70 1.   Koitto Mäntylä PiKe 16:01,4
2.   Onni Lehtilä PiKe 21:24,6 05:23,2